Викендов во скопскот кафуле „Долап“ се одржа промоцијата на книгата „Каде е Емили?“ од авторката Емилија Златкова Анастасова. Промотор на промоцијата беше ...
| | веќе видена

Многумина се сеќаваат на возот што во 2 часот и 22 минути сообраќаше на релацијата Скопје-Кочани. Оваа линија им беше добредојдена на голем број луѓе кои одеа ...
| | веќе видена