ВМРО-ДПМНЕ БАРА ОСТАВКА ОД ЏАФЕРИ, А КОВАЧЕВСКИ ВЕЛИ НЕ СЕ ГЛЕДА КОЈ И СО КОГО ЗБОРУВА Премиерот Димитар Ковачевски не сака да го осуди говорот на ...
| | веќе видена